Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagy baj ha tejterméket ettem...

Nagy baj ha tejterméket ettem foghúzás után?

Figyelt kérdés
Szerdán húzták és ma ettem sonkás tejfölös tésztát.Ez volt itthon,így ezt ettem.
2013. júl. 12. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg baj, ugyanis a tej remek táptalaja a kórokozóknak. Reméljük nem lesz semmi baj :) Egy fogászati asszisztens
2013. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4-5 napig nem szabadna, de én egyszer foghúzás után este tejbegrízt ettem, met az jól lecsúszott, és nem let semmi bajom, amúgy pár fogamat már húzták és a tejeskávémat akkor sem hagytam el.
2013. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi bajod, nyugi. :)

Ha szerdán etted volna, akkor is jó eséllyel megúszod, de így biztos, hogy semmi gáz nem lesz. :)

2013. júl. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ~Kicsi móki válasza:
Én nekem ma reggel asszem 8 óra fele húzták ki.1 kor ettem egy joghurtot aztán vagy 2-3 óra után ettem tejbegrízt!!!!!!!!!!!Eddig semmi bajom!XD
2013. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért óvatosan... ha begyullad, az kemény menet lesz.
2013. júl. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ~Kicsi móki válasza:
Ez mind júliusban történt.Most augusztus van.Nem lett semmi bajom.
2013. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!