Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után meddig vérezhet...

Foghúzás után meddig vérezhet a seb?

Figyelt kérdés
Most délután 6 óra körül húzták ki a fogamat és még mindig vérzik azóta folyamatosan.Nyelni kevésbé tudok mert a torkomnál érzek egy csomót, mintha torok gyulladásom lenne.Mit tudok tenni hogy elálljon a vérzés?

2013. júl. 13. 00:16
 1/6 anonim válasza:

Ha a foghúzás után nem eszel iszol és nem piszkálod akkor 20-30 perc alatt el kellene múlnia.

Szerintem menny vissza a fogorvoshoz majd ha tudsz és őt kérdezd mert valószínűleg valamit el**szott.

Sok szerencsét!

2013. júl. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mióta hazajöttem semmit nem ettem és nem is ittam már nagyon éhes vagyok pedig.Fogalmam sincs hogy mit csináljak ígyis ügyeleten voltam és semmit nem mondtak hogy mit csináljak utána
2013. júl. 13. 00:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Léteznek egyének akiknek össze kell varják a sebet, mert elvéreznének.
2013. júl. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj, ne ijesztgessétek már, hogy elvérzik meg mit tudom én!

Szivárogni még akár 2-3 napig is szivároghat a vér.

2013. júl. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szedsz valamilyen gyógyszert vagy van valamilyen betegséged? Ez véralvadási problémákra vall. A vérzésnek el kell állnia fél órán belül, amúgy pedig az orvos nem engedhetne ki úgy az ajtón, hogy a seb nem alvadt be. Ezenkívül ne szivogasd, ne piszkáld, ne öblögess, csak mentes vizet igyál, ne egyél tejtermékeket, kemény, darabos ételeket (kenyérhéja, mogyoró), és a másik oldalon egyél, kerüld a fűszeres ételeket. Ha még mindig szivárog mindenképpen menj el orvoshoz. Egy fogászati asszisztens
2013. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak vese betegságem van és egy cysta az agyamban, ettől szerintem nem lehet hogy eddig vérzett.Most állt el a vérzés, de a torkom az nagyon fáj annyira,hogy nyelni még mindig nem tudok mert nagyon fáj.
2013. júl. 13. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!