Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik a rosszabb? Foghúzás...

Melyik a rosszabb? Foghúzás vagy fogtömés?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem rossz egyáltalán, sokkal rosszabb a nyitott kürettázs.
2013. júl. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

gyökérkezelés eddig a legrosszabb élményem


amúgy a foghúzás

2013. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Mert nekem már ki lett húzva 4 fogam és van felül fogszabályzó és alul is lesz de ott van lyukas fog és baromira félek a töméstől. De a lyuk nagyon kicsi.
2013. júl. 10. 21:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha pici a luk, semmit nem fogsz érezni, ha nagyobb akkor sem, csak akkor adnak egy érzéstelenítőt. Gondolj bele a nyitott küretbe, ott adnak 6 fog mellé mindenhova szurit, mindkét oldalra, utána fölvágják minden gyökér mellett az ínyt és elkezdik éles eszközzel kapargatni a gyökereket, utána pedig összevarrják, másfélórás műtét, közben legalább egyszer kimegy az érzéstelenítő hatása. És ezt is túl lehet élni, többször is. :)
2013. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem fogszabályzó előtt kellett 4 tömésemet cserélni. Kibírható. Fogszabályzó miatt 2 fogamat kihúzták, az is kibírható, illetve rosszabb, mert nyílt seb lévén még most 3 nap után is fáj egy kicsit. Tömésnél csak pillanatnyi fájdalom van. :)
2013. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem a tömés jobban fáj mert ott lefurja a fekete részt és fájt viszont a foghúzásnál elzsibadtam és nem fájt :)
2013. júl. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!