Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés alatt is fájhat...

Gyökérkezelés alatt is fájhat valakinek a foga?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam először gyökérkezelésen, ahol egy kis tűt szúrtak a fogba, megröntgenezték, majd ideiglenes tömést raktak rá. Eltelt azóta pár nap, de a fogam még mindig eléggé fáj, főleg éjszaka, szinte nem is tudok aludni. Visszamentem az orvoshoz, felírt egy Dalacin nevű gyógyszert, de nem igazán érzem, hogy használna. Tegnap este kezdtem el szedni. Ez a kezelés utáni fájdalom normális, mindenkinél így van?

2013. jún. 15. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyen akkor szokott lenni, ha elgennyesedik a dolog, az ideiglenes tömés alatt. Ilyenkor szokták kiszedni a tömést és úgymond "szellőztetni" a fogat.

Nem általános dolog, de sajna sokszor előfordul. Lehet próbálkozni gyulladásgátlókkal, de az se mindig használ.

2013. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!