Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valakinek esett már ki gyökérk...

Valakinek esett már ki gyökérkezelés után a próbatömése?

Figyelt kérdés
Voltam gyökérkezelésen még tavaly. Nem tudtam visszamenni befejezni a fogorvoshoz,mert gégegyulladásom volt aztán megfáztam és aftám lett. Jövőhét keddre kaptam időpontot, de ma reggel kiesett a próbatömésem, már nem bírta tovább. Érzékeny, de nem fáj. Problémát okozhat, hogy nincs tömésem még kb egy hétig?
2012. jan. 25. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Most akkor tavaly óta volt bent az az ideiglenes gyógyszeres tömés? Mert azt nem szokták hosszabb ideig bent hagyni.

Pl mikor gyökérkezelték a fogam hétfőn, akkor megmondta a doki mikor menjek vissza kb mindig 1 hét volt, és addig csinálta míg jó nem lett. Már rég vissza kellett volna menned vele, akkor amikor mondta, mert biztos megmondta hány nap múlva menj.Tehát ez nem számít már hogy van e tömésed 1 hétig vagy nincs. A probléma csak az lehetett hogy nem mentél vissza időben. Majd megnézi a doki aztán eldönti kell e még ilyen vagy betudja tömni.

Szóval ez nem okozhat problémát hogy 1 hétig nincs benne.

2012. jan. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz belőle probléma. Nekem is esett már ki. Csak próbálj meg ne azon az oldalon rágni,mert ha belekerül valami akkor esetleg begyulladhat.
2012. jan. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, 2 hét után kellett volna visszamennem,de mint írtam beteg lettem, és amikor felhívtam, akkor mondta, hogy ha meggyógyultam kérjek időpontot. Előző héten hívtam és 31-ére kaptam időpontot, csak a tömés nem bírta.

Remélem nem lesz baj.

2012. jan. 25. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!