Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő ez szerintetek?

Mennyi idő ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy tömött fogam, ami nemrégiben elkezdett fájni. Jövő hét csütörtökön megyek dokihoz, valószínűleg gyökérkezelni fogja (mást nem tudom mit tehetne vele...húzás biztos nem lesz, hisz amúgy semmi baja a fognak). A kérdésem: a gyökérkezelésnél ugye kapok 1 ideiglenes tömést. Ez az ideiglenes tömés meddig maradhat bent? Mi a leghamarabbi időpont, amikor visszahívhat?
2012. jan. 21. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem nem gyökérkezelt, de ideiglenes tömésem az van, már 3 hónapja:D nekem jól bírja:D
2012. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Emberfüggő.

Amikor nekem gyökérkezeltek, kb. 2 hétig volt nyitva a lyuk, azután kaptam csak gyógyszeres tömést. (Be volt gyulladva a fogam, nem vitte le a gyógyszer se, ezért kellett nyitvahagyni.) Szóval az is bennevan a pakliban, hogy nyitvahagyja.

Utána kaptam ideiglenes tömést, amit ki kellett venni, mert visszagyulladt. Utána megint nyitva, megint betömte. A legutolsó ideiglenes nekem egy hétig volt bent. Picit kopott, de jól bírta. Mostmár végleges van. :)

2012. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!