Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj az érzéstelenítő injekció...

Fáj az érzéstelenítő injekció beadása? Iszonyat félek, még sosem kaptam, és holnapra van időpontom.

Figyelt kérdés

A fogam érzékeny, letört belőle egy picike rész már rég, és most elkezedett fájogatni.Főleg a hidegre érzékeny. Meg kellene csináltatni, nagy bátran el is mentem ma időpontért, de holnap már ülhetek is be a székbe....:S

Írjátok le h fáj e nagyon!?


2009. okt. 19. 12:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ki lehet bírni. attól függ, hova adja be. pl nekem alul mindig szarabb mint felül. meg amúgy dokifüggő is. volt olyan dokim, akinél meg se éreztem, de volt akinél csillagokat láttam. de mondom, ki lehet bírni. én spec. magától a kezelésektől milliószor jobban be vagyok szarva mint a szuritól. kérj a szuri helyére egy kis lidokaint, akkor kevésbé kellemetlen.
2009. okt. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
ha az elejébe szúrja az nagyon fáj
2009. okt. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Dehogy fáj! Én is kaptam már többször is, több különböző orvostól és teljesen kibírható. Közben gondolj vmi másra, és mire észbe kapsz zsibbadsz is, nyugi. Nem fog fájni! Teljesen kibírható!
2009. okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nos, túléltem!
2009. okt. 20. 18:45
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem csak az fájt, amikor a szájpadlásomba nyomták két helyre, plusz az ínyembe két helyre, utóbbit szinte nem is éreztem. Viszont tegyük hozzá úgy lezsibbadt a szám, hogy tényleg semmit nem éreztem a húzásból. Iskola fogorvosnál Egyet kaptam ínybe, ami kicsit csípett, de gyanús hogy nem jó helyre ment, mert végig szenvedtem a tömést. Ráadásul a következő napokban vissza kéne mennem, mert baromi érzékeny a fogam a tömés óta. Hálelúja... :S
2009. okt. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom

nekem nem adott érzéstelenítőt mikor tömte a fogamat NAAAGyon FÁJt

mert "nemvolt nagy lyuk rajta"

úgyhogy most fogok kérni mikor legközelebb megyek

2010. márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nekem a tomések nem fájnak, azért sose kértem még injekciot...pedig akkor lyukak voltak, hogy végul koronákat kellett rájuk tenni. :(
2015. júl. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!