Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Te miért félsz a fogorvostól?

Te miért félsz a fogorvostól?

Figyelt kérdés
Bármilyen történetet szívesen fogadok...
2012. dec. 6. 16:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én az első injekcióig féltem. Azóta csak attól, hogy kiderül, hogy komoly baja van valamelyik fogamnak. Hiába tudom a józan eszemmel, hogy minél hamarabb megyek, annál jobbak az esélyeim. Továbbá azt is cikinek érzem, hogy vannak rossz fogaim és túlságosan ritkán járok kontrollra. Persze az eszemmel tudom, hogy hülyeség, de az ember nem az eszével érez. De legközelebb már időben fogok menni, most januárban lesz esedékes.
2012. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mert hányásfóbiám van, aztán ha a számban turkálnak hányingerem lesz.

Amúgy még sosem fájt semmi a fogorvosnál, pedig volt bölcsességfog műtétem, egy amolyan húzásom, amit implantálás követett. Volt 3 tömésem, 1 gyökérkezelésem és fogszabim is. Ha nem lennék hányingeres, akkor röhögve ülném ezeket végig. Amikor a csontomat fúrták ki az implantáláshoz, ott is csak attól féltem, hogy be ne hányjak. 😀😅

2023. márc. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!