Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foginygyuladásra mit csináljak...

Foginygyuladásra mit csináljak a fél arcom fáj? (fog doki kizárva)

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 10:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászólónak: a 4. válaszadó vagyok. Ha nekem válaszoltál a corsodyl-os cuccra, szeretném leírni, hogy nincs szükségem az útmutató elolvasására, nem kevés ideig orvosoktól hallgattam az információkat, és nem hiszem, hogy ők butaságokat tanítottak volna...
2008. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én meg nem hiszem hogy hülyeséget javasolt, írt volna fel az orvosom ugyanerre a problémára.
2008. jún. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mindegy, itt most nem rólunk van szó, hanem a kérdezőről.

Használj elmex gélt, ezt javasoljuk érzékeny ínyre. Öblögethetsz még chlorhexameddel, ez gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő.

2008. jún. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Épp a tegnap voltam fogínygyulladással a dokinál. Semmi mást nem csinált, mint bekente egy csúnya barna ecsetelővel, adott időpontot fogkő leszedésre, és öblögetni kell...ennyi.

Nem tud semmi, de semmi félelmeteset, vagy fájósat csinálni vele, ami miatt félned kellene. :)

2008. aug. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!