Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon érdekelne az, hogy...

Nagyon érdekelne az, hogy megtudnám-e meguszni fogszabályzó nélkül a fogaim "helyességét" (sok válasz)?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nekem sosem voltak gondjaim a fogaimmal, de csak annyi bajom volt velük, hogy születéskor már görbén fejlődtek ki, mondható ugy is, hogy szanaszét állnak. Meg hogy nőtt egy szemfogam is. És azért érdekelne ez az egész dolog, mert az unokatesómnak majdnem hasonló volt a helyzet, hogy neki is szemfoga nőtt, majdem csunyább volt az enyémnél, és mikor kivették neki meg még 1-2 fogát rendezték, akkor "magától" visszaálltak. És azért kérdezem, hogy van-e esély a fogaim szépségére? Nagyon fontos lenne ha őszintén megmondanátok véleményeteket viccelésen kivül. Fontos lenne nekem.


16/F


2012. máj. 15. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szemfoga minden embernek van. Nem értem a kérdést!
2012. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A csálé fogakon csak a foxi segít szerintem vagy a lecsiszolás és korona,de az utóbbi nyilván nem tizenéveseknek való.
2012. máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
rakasd fel, 20 évesen meg meghálálod:)
2012. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!