Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állandó fogszabályzóra lenne...

Állandó fogszabályzóra lenne szükségem. Most van éjszakai amit nem hordok rég, mert legutóbb amikor elmentünk vele mondták, hogy ahhoz, hogy állandóm legyen ki kell húzni a fogam. Nem merek visszamenni. A foghúzás milyen?

Figyelt kérdés

2012. máj. 15. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy állnak a fogaid? Menjetek másik orvoshoz, 1 orvos véleménye nem elég. Nem biztos hogy ki kell húzni.
2012. máj. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát.. elég sűrűn vannak.
2012. máj. 15. 18:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy képet tudsz küldeni? SZTK-s fogorvosnál voltál?
2012. máj. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Képet sajnos nem tudok feltenni. Egyébként nem SZTK-snál voltam.
2012. máj. 15. 18:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor magánnál?
2012. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugyan már, nem kell félni a foghúzástól, sokkal gyorsabb és fájdalommentesebb mint pl a gyökérkezelés. Nekem a tömések is sokkal fájdalmasabbak, mint a húzások voltak. Apropó húzás, nekem a fogszabi miatt felül kettőt és alul kettőt (a négyeseket) húzták ki, semmi gondom nem adódott belőle, mivel a fogszabályzó azóta is húzza be a réseket, felül már nincs is rés, alul meg még folyamatban van (három éve volt a húzás).

Sokkal jobban megszívod, ha nem mész el fogszabályozásra, hidd el. Inkább egész életedben kacsa fogsorral akarsz élni, ahelyett, hogy ha tiniként nem lettél volna olyan gyáva, már rég hibátlan fogaid lennének? Sokan örülnének, ha meg tudnák fizetni a fogszabályzást, ha te megteheted, ne totojázz! :)

2012. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Egyébként a foghúzás kb. mennyi idő?
2012. máj. 15. 19:21
 8/9 anonim ***** válasza:
A négyeseket pár másodperc alatt kikapják,nem gázos.
2012. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi:) Amúgy nem magánnál vagyok.
2012. máj. 16. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!