Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek? (fogszabályzó)

Mit tegyek? (fogszabályzó)

Figyelt kérdés
Ma mentem vissza ellenőrzésre, 1 hete lejött egy darab ma miután haza értem ismét lejött egy.Mindkettő egymás mellett van.Most mit csináljak?Nem baj,hogy már 2 jött le?

2012. máj. 15. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem nagy gond. De ha valami probléma van akkor vissza lehet menni soron kívül. Legalábbis nekem vissza lehetett. Ha felhívod őket, biztos elmondják, hogy mennyire gond és, hogy vissza kell-e menned.
2012. máj. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem annyira nem vészes,csak azért érdeklődtem köszönöm a válaszod. :)
2012. máj. 16. 06:00
 3/4 anonim ***** válasza:

mármint a brekett jött le?márt az igenis nagy baj!!!akkor azonnal vissza a fogorvoshoz mert ha az nincs a fogadon akkor semmit se ér a fogszabályzó...

[link]

erre a kis pöcökre gondoltam a brekett-nél arra a szürkére xd

2012. máj. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget felhívtam az orvost és mondta,hogy majd mikor vissza kell mennem fel lesz ragasztva,mert nem olyan nagy baj.
2012. máj. 17. 16:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!