Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét?

Bölcsességfog műtét?

Figyelt kérdés
Olvastam róla elég sok kérdést itt, de még olyannal nem találkoztam, akinek vízszintesen lett volna a bölcsességfoga és úgy műtötték a fogát. 2 hét múlva fogják a 2 alsó fogam kiműteni. Félek tőle nagyon, hogy mi lesz. Befog dagadni? Fájni fog vagy utána pár órával lesz rossz? (Mellesleg, azért is ki kell szedni, mert nincs helye és nyomja össze a többi fogamat :/) Milyen a szájzár? Mikorra fogom úgy érezni, hogy nem is volt ott semmi?

2012. máj. 9. 21:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jegeltem végig, mégis bedagadt az arcom :-/ Nem tudom mikor megy le róla a duzzadás, főleg, hogy még kemény is. Fájni nem fáj...De azért a biztonság kedvéért lefekvés előtt bevettem egy gyógyszert tegnap. Körülbelül mennyi ideig tart a duzzadás? Szerdán megyek vissza varratszedésre, addigra lemegy a duzzanat nem?
2012. máj. 24. 18:30
 12/13 MinArt válasza:
3 napig kb picit dagadt. Szervezet függő. Antibiotikumot rendesen szedd azért, ha 2-3 napig is, de akkor is.:)
2012. máj. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok, nem tudom még olvassátok-e. Nekem is vizszintes a fogam és nagyon félek. Tudnátok esetleg nekem dokit ajánlani akár privátban?

Köszönöm

2020. jan. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!