Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét? Tapasztal...

Bölcsességfog műtét? Tapasztalatok? Előtte szabad enni?

Figyelt kérdés
Most először lesz :) Köszönöm előre is a válaszokat! :)

2012. márc. 26. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Mármint vésik?

Egyél előtte, mert utána nem tudsz.

Nem fáj, kapsz érzéstelenítőt. A vésés furi, mert olyan,mintha az agyadat fúrnák. Én tankcsapdát énekeltem, az valamennyire elnyomta :))

Mikor kiment az érzéstelenítő vettem be cataflamot. Kb 2napig lábadoztam. Nem lilult be, csak kicsit bedagadt. A varratszedés sem fáj.

2012. márc. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ugyanazt tudnám leírni mint az első, bár én Tankcsapdát nem énekeltem :)

Nem fog cseppet sem fájni, csak utána, de vegyél be fájdalomcsillapítót.

2012. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az ínyt kellett felvágni, mert ciszta volt a fogam alatt. A vágás, és a csontmaróval történő fúrás nem fájt, viszont a vésés az igen, elsírtam magam. A harmadik lidocain már-már úgyahogy hatott. Utána kb. 2 napig volt bedagadva az arcom, viszont nem fájt semmim se, tudtam enni és inni.

Javaslom, kérd meg az orvost, hogy ellenőrizze le, hogy kellőképpen el van-e érzéstelenítve a fogad környéke. Mindezt megteheti azzal a kampó szerű szarral (amivel ellenőrzik a fogad, h lyukas-e), úgy hogy az ínyedet megpöccinti vele. Normál esetben nem érzel semmit, viszont ha igen, azonnal kérj érzéstelenítőt. Viszont azóta 3 év telt el, több ismerősöm is túl esett rajta, senki sem panaszkodott arra, hogy fájt-e vagy sem. Kitartást és jobbulást! 28F

2012. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Selyem95 válasza:

[link]


Itt mindent megtaláltok!:)

2012. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!