Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül a szintelen és...

Mennyibe kerül a szintelen és a színes fogszabályzó?

Figyelt kérdés

11 éves lányomnak kell fogszabályzó. Magánorvoshoz megyünk, nem tudom mennyivel kalkuláljak.


És mennyire fájdalmas amikor felteszik?


Leírná valaki aki jártas ebben a témában?


Köszönöm előre is.



2012. ápr. 5. 18:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
uolsó voltam: felnőttként járok fogszabályozásra, egy sztem kifejezetten nem drága dokihoz, a legolcsóbb fajta fogszit tette fel. úgy kalkulálom, hogy a végösszeg 5-600 e ft lesz tokkal-vonóval. mivel a gyerekeddel még mehetsz tb-támogatott kezelésre, érdemes lenne fontolóra venni, legalább az összehasonlítás szintjén...
2012. ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

egyébként nem a fogszabályozó színes, hanem a kis gumikarika, gyűrű, amit két-háromhetente (ahogy a konzultáció van), lecserél a doki.

nekem először gumi volt, most ugyanez fémdrótból. Na, ez az, ami miatt egy barátom nem is fogszabinak, hanem kerítésnek hívja :D

2012. ápr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szia:) Nekem 2 éve lett fogszabályzóm és az első hétben valószínüleg nem fog tudni enni és nagyon fájni fog neki:(. De ne izguljatok, hamar meg lehet szokni. Az én barátaim könnyen fogadták és nem cikiztek mert nálunk még mindig menő ha valakinek fogszabályzója van. Nem nagyon fog pöszén beszélni(én legalábbis nem hallhatóan beszéltem pöszén) úgy hogy attól sem kell nagyon félni ;).
2017. márc. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!