Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályozás előtti...

A fogszabályozás előtti szeparációs gumikat kiszedhetem magamnak?

Figyelt kérdés

Azt mondta a fogorvos, hogy ha kiesnek az nem baj, mert azt jelenti, hogy elég helyet csináltak...de kegyetlenül fájnak tőlük a fogaim, rágni sem tudok és olyan nagy a kísértés, hogy egyszerűen egy fogpiszkálóval kipiszkáljam magamnak...Nagyon nagy baj lenne?

(Tegnap tették fel)



2012. ápr. 5. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne szedd le.Az orvos is azt mondta,hogy ha majd leesik,és az azért lesz,mert kitágult eléggé,tehát,amíg nem esik ki,nem tágult ki teljesen,ami azt jelenti,hogy nem szedheted ki.

14/L

2012. ápr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, nagy baj. Ha kiszeded, nem tudják feltenni a fogszabályzódat, aztán szenvedhetsz még tovább.

Fáj, én is tudom, de muszáj.

2012. ápr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ÚÚ..elhiszem hogy fáj. Én is bele voltam betegedve anno..:/ De ki ne szedd, mert akkor nem lesz elég hely a gyűrűknek és akkor még jobban fog fájni.! Kitartás,tejbegíz,krumplipüré és még több kitartás..;DD
2012. ápr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!