Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik fogszabályzó műtét?

Létezik fogszabályzó műtét?

Figyelt kérdés
Egyetlenegy fogam áll kijebb, fenn azegyik szemfogam mellett, a többi gyönyörű, de az nagyon zavar és mosolyogni sem merek. Mit tudnék tenn?

2012. ápr. 5. 10:36
 1/6 Area válasza:
Mutasd meg egy fogszabályozó orvosnak. Nálunk az első konzultáció (amikor megtudod, hogy neked milyen kezelés szükséges, és mennyibe kerül majd) ingyenes. Veszíteni valód nincs. Lehet, hogy egy év is kell hozzá, de mersz majd mosolyogni,de az is lehet, hogy kevesebb idő;) Hidd el nekem szakmabeli vagyok, ráadásul fogszabályzóm is van, és már így is merek mosolyogni;)
2012. ápr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos létezik.De van már sok új fogszabályozási eljárás.Van a belső ami egyáltalán nem látszik.


Van az a fémes ami kivehető és 6 hónap alatt rendbe rakja a fogakat.Viszont utána még pár hónapig éjszakait kell viselni.

2012. ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Area válasza:
A válaszolónak: a belső iszonyat drága, ráadásul csak olyan embernek való, aki el tudja viselni, hogy a nyelvét folyamatosan bökik a bracketek, kivehetőt meg általában gyerekek kapnak, éjszakait pedig a rögzített fogszabályozó készülék levétele után kell hordani, hogy ne alakuljon vissza az eredeti állapot. Kérdező, inkább tényleg mutasd meg egy illetékes orvosnak;)
2012. ápr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző , van direkt felnőtteknek is kivehető.Nem az az áttetsző , fajta.Ez egy fémes szerkezet.Megvan hogy naponta mennyit kell viselni.Direkt felnőtteknek van és gyors , amikor bent van akkor érdekesen beszél az ember.
2012. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Area válasza:
Megnéztem, én ebben nem hiszek, ráadásul az van a cikkben, hogy állítólag... A szakmában dolgozom,ráadásul nekem is van fogszabályzóm, de én ilyet még nem láttam, és nem is hallottam róla. Sajnálom, ha valakit ezzel kiábrándítottam:( én nem hiszek minden reklámnak. Válaszoló hidd el nem ellened szól ez az egész, de így látatlanban nem érdemes tanácsokat adni, én is befejeztem;)
2012. ápr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!