Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha elmegyek az SZTK-s fogorvos...

Ha elmegyek az SZTK-s fogorvoshoz, mert fáj a fogam, és húzza ki, akkor ott azonnal kihúzza, vagy időpontot fog adni?

Figyelt kérdés
Ő dönti el, hogy mennyire sűrgős, vagy ha én azt mondom nagyon fáj, akkor nem kell várnom, kihúzza?
2009. jún. 16. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondod neki, hogy fáj és szeretnéd kihúzatni, akkor kihúzza, nem kell vissza menned, de ha úgy ítéli meg, hogy még meg lehet menteni, akkor lehet, hogy azt mondja, hogy várd meg amíg lemegy a gyulladás, és utána megfelelően tudja kezelni.
2009. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom máshol hogy van,nálunk mindig kell kérni időpontot.Ha elmegyek mert fáj a fogam akkor is várni kell sokat....

Igaz én egy pici városban lakom,ahol igaz 2 fogorvos van,de egyszerre mindig csak egy rendel.

Foghúzás:2500ft(nálunk)

Ha fáj mindenképp menj el,majd megmondják ott a továbbiakat.

2009. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
te mondod meg, ha fáj akkor húzza ki, de nem biztos, h kifogja.
2009. jún. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!