Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bármelyik SZTK rendelőbe...

Bármelyik SZTK rendelőbe mehetek fogorvoshoz ingyen?

Figyelt kérdés
Budapesten tartózkodom pár hónapig, és el kell menyjek fogorvoshoz, de én nem pestre vagyok bejelentve hanem vidékre. ennek ellenére elmehetek valamelyik sztk rendelőbe?
2010. máj. 4. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogj egy telefonkönyvet, hívd fel bármelyik sztk-t, és kérdezd meg tőlük, hogy mi ilyenkor az eljárás?
2010. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A budapestiek is csak az ő kerületük sztk-jába mehetnek.

Vagy kell a körzetitől egy beutaló, ami elég bajos így, mert akkor már oda is mehetsz, ahová tartozol VAGY mehetsz az ÁEK-be (Árpád híd közelében), ill. a régi MÁV kórházba (Szépművészeti, Hősök tere közelében), ez a kettő együtt működik, és országos szinten lát el. Elvileg.

2010. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha van érvényes Taj kártyád, akkor minden rendelőben ingyenesen kell ellássanak (de vannak fizetős kezelések!), sürgősségi esetben kötelesek fogadni, viszont ha nem sürgősségi a probléma, nem kötelesek fogadni, csak a körzetedben....ha viszont ellátnak, akkor ingyenes az ellátás
2010. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy SZTK alapon sem ingyenes a fogorvosi ellátás.
2010. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vannak olyan kezelések, amiért fizetni kell, de elvileg a többség ingyenes


[link]

2010. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bármelyikhez mehetsz és ingyenes ha van érvényes TAJ kártyád
2010. máj. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
2010. máj. 4. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!