Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok! Ez mi?

Fogszabályzósok! Ez mi?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=IgGFF5lrF3c&feature=related


ezen minden fogszabályzósnak át kell esnie? :O

Jövőhéten fogszabályzóm lesz, de erről nem szóltak :(


19/F


2012. febr. 19. 16:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nekem is így állnak, csak még nem nőttek ki :d

Szerintem nem kell kihúzni őket. Azt hiszem csak akkor kell húzni fogat ha kicsi az állkapcsod, és nem férnek el. :)

2012. márc. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Akkor remélem, megnyugodhatok! Nekem még a bölcsességfogam mögött is van egy kis hely :-D Úgy értem, beférne akár még egy fog. Tehát gondolom, elég nagy az állkapcsom.
2012. márc. 10. 15:43
 23/27 anonim ***** válasza:
Akkor szinte biztos, hogy nem húznak :)
2012. márc. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Nagyon bízom benne :-) most kicsit meg is nyugodtam :-)
2012. márc. 12. 19:04
 25/27 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok, mennyi ideig kell majd hordanom a fogszabályzót??
2012. márc. 16. 18:31
 26/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem tegnap ragasztották fel a fogszabályozót. Nyugodj meg, tuti, hogy nem csinálnak ilyet, mint a videóban. :)

Nekem is majdnem így álltak a bölcsesség fogaim, és ugyanúgy mint te egyedül a foghúzástól rettegtem... Mondtam a a fogorvosnak, hogy bármit, csak húzást ne.. De végül nem kellett kihúzni szerencsére. És szerintem neked sem kell majd.

Egyébként alsó-felső, vagy csak felső fogszabályozód lesz??

2012. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Nem kellett kihúzni a bölcsességfogakat. A fogszabályzóm 3 hét múlva fog felkerülni, kicsit izgulok.

Először felső fogszabályzóm lesz, aztán felkerül az alsó is. (Gondolom, a pontos harapás miatt, vagy valami ilyesmi).

2012. márc. 30. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!