Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok! Ez mi?

Fogszabályzósok! Ez mi?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=IgGFF5lrF3c&feature=related


ezen minden fogszabályzósnak át kell esnie? :O

Jövőhéten fogszabályzóm lesz, de erről nem szóltak :(


19/F


2012. febr. 19. 16:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Jézusom.. elég félelmetesen néz ki,még ha nem is fáj.

Amúgy egyik fogszabályzós ismerősömnek se csináltak ilyet.

2012. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy esetleg nagyon ránőhetett az ínye a fogára, és valószínűleg ezért kellett ott felvágni a csávókának' hogy jobban tudjanak mozogni a fogai.. :/ elég durva

Kicsit berezeltem :D

Én is olvastam több oldalt, fórumot meg kérdezősködtem ismerősöktől, de senki nem mondta, hogy ilyet csinálnak volna neki... hát majd kiderül.

2012. febr. 19. 16:18
 3/27 anonim ***** válasza:
100 % hogy kapott érzéstelenítőt , az nélkül senkit sem vagdosnak szikével , meg nem ülne olyan nyugodtan ott.
2012. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ez egyébként az így feljebb vitele.Hogy ne legyen ínymosoly.
2012. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
nyilván kapott,de attól még félelmetes:d
2012. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Aha... már értem és köszönöm az infókat tőletek :))

Akkor gondolom nem kötelező ezt megcsináltatni, ha nekem jó az úgymond ínymosoly... eléggé parázok a vér szagától-látványától, na meg magától a gondolattól, hogy ilyet csinálnak a számban... még ha nem is érzem azt, mert telenyomtak érzéstelenítőkkel :)

2012. febr. 19. 16:30
 7/27 anonim ***** válasza:
Hidd el , inkább ez mint a lómosoly.
2012. febr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Az is igaz... :)
2012. febr. 19. 16:47
 9/27 anonim ***** válasza:

Hát, először tisztítják a fogakat, aztán felragasztja a breketteket., amit majd megvilágít UV lámpával. Aztán jön a drót és a gumi feltétele.

Nekem 5 napja van, és a tisztítás valami szörnyű volt. :D Csikizte az ínyem, kirázott a hideg is tőle, de én nagyon örülök a fogszabályzónak. :) :D

Neked miért kell? ha szabad tudnom :D

2012. febr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:

nekem már 1 éve van fogszabályzóm de nem csináltak ilyet és nem is volt szó róla... én nem tudom, hogy miért csinálnak ilyet. Látszik h kínaiak v japánok, náluk már semmi sem akadály...

És ne aggódj nem fog annyira fájni, csak az első héten lesz kellemetlen, én mondjuk nagyon szenvedtem, de nekem nagyon rosszul állnak a fogaim, vagyishát a jobb oldalon ki se nőtt 2 fogam... műtéttel kellett lehúzni.

2012. febr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!