Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok! Mit szoktatok...

Fogszabályzósok! Mit szoktatok csinálni, hogy igazítás után nagyon feszít/fáj a fogatok?

Figyelt kérdés
Már 1,5 éve fentvan, de sosem tudom mit kezdjek vele. Nem bírok enni..
2011. nov. 10. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos ezt el kell viselni, nekem is mindig *ohadtul fájtak a fogaim, de nézd a jó oldalát: nem tudsz enni>nem hízol:D najó nem akarlak bántani, de tényleg, max annyit tehetsz h fájdalomcsillapítót veszel be, de pár nap után úgyis elmúlik a fájdalom. szerencsére:D
2011. nov. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk fogyi szempontjából jó dolog tényleg. Csak az a bajom, hogy semmilyen fájdalomcsillapító nem hat. Eddig nem volt nagy gondom vele, mert nem éhesen mentem a dokihoz. Ma viszont délelőtt 10kor ettem utoljára, és kb ugyérzem éhenhalok :D
2011. nov. 10. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a szerencsésebb emberek közé tartoztam, és nekem nagyon ritkán fájt. Pár napja került le. Nekem ha nagyon rossz volt, hideg vizet ittam. Az valamennyit segített, de mint mondtam, nagyon ritkán fájt.
2011. nov. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor bespájzolok egy halom pudingot, aztán csendben szenvedek :D

15/l

2011. nov. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!