Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fog fájni? :S Valakinek...

Nagyon fog fájni? :S Valakinek csináltak már ilyet?!

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Az a gondom, hogy voltam iskolafogászaton ott azt mondták, hogy ki kell húzni egy fogamat de nem tudjuk őket elérni,tehát nem veszik fel a telefont..tegnap begyulladt ez a fogam és elmentünk egy másik fogorvoshoz,aki ma megpróbálta kihúzni,de törik..ezért mondta, hogy hétfőn szájsebészet és kiműtik:| nagyon félek, hogy fájni fog.Volt ár valakinek ilyen műtéte? Nagyon fáj?:(

Csak NORMÁLIS válaszokat kérnék..előre is köszönöm !


2012. febr. 11. 20:23
 1/7 A kérdező kommentje:
*már
2012. febr. 11. 20:23
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha megműtik akkor gondolom altatásban lesz, vagy éppen megfelelő fájdalom csillapításban fognak részesíteni.

Én nyáron rakattam rendbe az rossz fogakat. Volt 3 húzás, több tömés és gyökérkezelés. Igaz magánrendelésen történt a kezelés, de nem éreztem egyik esetben sem fájdalmat.

2012. febr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Általában a szájsebészeten jobban dolgoznak, mint a fogászaton. Általában, hangsúlyozom.

Reméljük nem fogsz fájdalmat érezni. Szorítok neked!!

2012. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a bölcsességfogaimat műtötték ki. Én rendesen kaptam fájdalomcsillapítót a képembe. :D Úgyhogy nem éreztem semmit. :)
2012. febr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jajj,köszönöm,nagyon rendesek vagytok:)
2012. febr. 12. 10:02
 6/7 anonim ***** válasza:

A szájsebészeten ez piti dolog ;)

Nekem ott szedték ki fogóval a letört fogam.Totál el volt rohadva ááááááá úgy féltem.Már kiszedték,de én még ott csücsültem,ők szóltak,hogy végeztünk,harapjak rá a gézre,még vágni sem kellett,pedig az én fogam,hajjajj!

Nyugi,nem kell félni!

Drukkolok!

2012. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hétfő van,most nézem,tegnapelőtti a kérdés!

Remélem adtak gyógyszert a húzás utáni napokra!

Jobban vagy?

2012. febr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!