Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a legjobb gyulladáscsökkent...

Mi a legjobb gyulladáscsökkentő a fogakra?

Figyelt kérdés
gyökérkezelés után, előtt, gennyes gyulladt fogra?
2011. dec. 18. 03:53
 1/8 anonim ***** válasza:
ez emberenként változhat. Kinek mi. De általánosan pl az algopyrin.
2011. dec. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Dalacin, de azt fel kell iratni, esetleg cataflam és azt is. Ha már az orvosnál jársz megkérdezhetnéd Őt. ;)
2011. dec. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dalacin.
2011. dec. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, a Dalacint szokták felírni ilyen esetekre.
2011. dec. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nekem semmi nem használ, a cataflan sem szokott, flectort szedek, por alakban iszom, az öt perc alatt kiveszi egy egész napra is, de diclofenak van benne, és tönkre teszi a gyomrom, és félek ha rászokom bajom lehet tőle, vagy szimplán nem fog már használni, az algoflexhez hasonló erősségű gyógyszerek nem válnak be sajna

ezért gondoltam valami házi gyógymódra külsőleg belsőleg

ami végleg megszüntetheti a gyulladást

2011. dec. 18. 22:28
 6/8 A kérdező kommentje:

am. voltam dokinál, többször betömte ugyanazt a fogamat, vagy háromszor egy hónapban, de gyulladtnak érzem, meg büdinek, lehet hogy nem is gyulladás igazából, azaz rossz fog, hanem szimplán irritánja valami fogászati anyag és azért gyulladt?


pedig akrillal tömte

meg már kezelte is

2011. dec. 18. 22:29
 7/8 anonim válasza:

Sajnos most én is hasonló cipőben járok, mint amit ott leírtál. Sikerült a problémádra megoldást találni, mi lett az eredménye?

Én is voltam dokinál, kezelte, kitisztította, betömte, kicserélte a tömést.... már nem fáj annyira, és csak kicsit érzem gyulladtnak, inkább a fog gyökerénél valahol. Csak tompán fáj. Olyan, mintha kis góclenne ott. Vajon ez felszívódhat? Nem írt fel gyulladáscsökkentőt...

2012. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is pont így jártam,de látom,azóta sem jött válasz :S
2013. nov. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!