Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől gennyezik a mandulám?...

Mitől gennyezik a mandulám? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Olyan fehér izé jelenik meg a mandulámon olyan 2 hetente. Ha kinyomom nagyon büdi. Mitől van ez? és mit lehet ez ellen tenni?

Köszönöm a segítséget!!!


2010. dec. 13. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kéne menni, gombásszáj.
2010. dec. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az bizony genny. Beteg a mandulád, az enyém teljesen fehér volt, mikor megnyomkodta a doki aztmondta azonnal ki kell venni. 2 hét múlva már műtöttek, én levegőt sem kaptam már tőle. Fül orr gégészt keress fel, vagy a háziorvosodat, és ő tudni fogja mi a teendő.
2010. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Egyébként nem fáj, nincs elváltozás, semmit nem veszek észre rajta. s ezért nem értem h mitől van ez. Ráadásul az utóbbi időben beteg sem voltam.

Eleinte azt hittem h kaja került bele, s az jön ki belőle, ezért is nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget...

Mégegyszer köszi!

2010. dec. 13. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!