Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már jópár éve gennyezik a...

Már jópár éve gennyezik a mandulám, mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
kis fehér darabkák jönnek ki időnként, már lassan 1 éve, mi okozhatja? Hamarosan megyek vizsgálatra, hogy megnézzék, hogy milyen baktérium okozza, de kíváncsi lennék, hogy mi miatt kezdődött?
2011. ápr. 29. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Törmeléknek hívják, azért lehet, mert idült gyulladás, gócosság alakult ki. Ki kell majd venni valószínűleg a manduláidat.
2011. ápr. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az első írja. Nekem is ezért kellett kivenni 21 évesen.. Állandóan tüszők jöttek ki belőle. Több évig húztam, míg úgy döntöttem mégis csak jobb megszabadulni tőle, mert babát akartunk, s ez nagyon sok bajt tud okozni.
2011. ápr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azért nem akarom kivetetni, mert az a gyulladás továbbterjedhet és a szívvel okozhat problémákat -komoly problémákat- és nekem amúgyis bajom van a szívemmel, éppen ezért szeretném eltüntetni a baktériumot antibiotikummal.
2011. ápr. 29. 16:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok:

Én sem akartam műtétre menni, többször kaptam gyógyszert, de semmi.. Azt mondta a gégész, hogy ilyen esetben csak a műtét használ már. Egy barátnőm kapott is szívizomgyulladást, megszült, majd még hetekig a kórházban volt, a baba meg otthon. Én ezért is ijedtem meg. Menj el orvoshoz, majd ő megmondja, hogy mit lehet tenni a manduláiddal.

2011. ápr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, kedvesek vagytok:)
2011. ápr. 29. 16:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont hogy akkor megy rá a manduládra, ha nem veteted ki. Ha szívproblémáid vannak, akkor meg főleg nagyon gyorsan meg kellene szabadulnod a gennyes góctól. Fura, hogy ezt orvos még nem mondta neked.
2011. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elírtam: a szívedre megy rá.
2011. ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ameddig a mandulámon van addig nincs baj, ha kiveszem a mandulával együtt nem tűnik el a fertőzés is..
2011. ápr. 29. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!