Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A mandulám miatt lehet?...

A mandulám miatt lehet? Pattanásos vagyok.

Figyelt kérdés

Eléggé pattanásos vagyok már úgy 13éves korom óta most 16vagyok.Szinte már mindenféle kenceficét, doki által felírt gyógyszert kipróbáltunk, de nem nagyon segít.

A mandulám nem a legegészségesebb sokszor be is gyullad.

A bőrgyógyász azt mondta, hogy lehet a mandulám így mutatja ki, hogy gond van vele és más bajom is lehet hosszútávon(szív,ízületi problémák).


2010. szept. 28. 12:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem már 2 éves koromban ki akarták venni a mandulámat mert annyira rossz volt. Anya nem engedte mert még kicsi voltam. Így 21 éves koromig bírtam vele szenvedtem nagy volt a végén már levegőt sem kaptam tőle alvás közben...műtét. De soha nem volt ilyen gondom mint neked, vagy volt persze pattanásom de tini koromban és aztán elmúlt. Ha gondod van vele, vetesd ki mert tényleg sok bajt okozhat.
2010. szept. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!