Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfájásnál az antibiotikum...

Fogfájásnál az antibiotikum mikor kezd el hatni ?

Figyelt kérdés

Van egy gyökérkezelt fogam, és felette az ínynél van ilyen tasak szerűség (fogorvos annak hívta) és mellette kicsit fájdogál a másik nem tömött (de kívülről nem szuvas vagy ilyesmi) fogam.


Augmentint kaptam, azt mondta pénteken menjek vissza ha nem javul, és cseréljük a tömést.


Fogfájásra még nem szedtem antibiotikumot, valóban 3 nap elég lenne neki ?


tegnap 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
3 nap min.
tegnap 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én dalacint szedtem abban ha jól emlékszem 16 szem van napi hármat kellett szedjek, 3. nap reggelre már levitte az arcomról a duzzanatot, meg az a tasak is eltűnt az inyemről, de az összeset be kellett vennem. Augmentin is szerintem olyan 3 nap mire használ. Ha fájna vehetsz be mellé cataflamot is szerintem.
tegnap 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Fogfájásra fájdalom csillapitó kell.
tegnap 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
a 3-asnak még nem fájt a foga igazán :D
tegnap 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
67%

#3-as nem érti ezt, mindegy.

A gyógyszernek nem 3 nap elég, hanem általában kell 3-4 nap mire hatni kezd, de végig be kell szedni, ne izgulj jó lesz.

tegnap 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ott a pont😄. Azért egy gyulladt fog tud ám fájni.
tegnap 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!