Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Antibiotikum szedése ?

Antibiotikum szedése ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Voltam bölcsességfog húzáson ahol a végén a fogorvos augmentin duo adott és azt mondta hogy a 14db-os dobozból csak az egyik részét 7db-ot egyek meg a másik 7db meg vigyem vissza a következő alkalomra és majd akkor szedjem be.


Mármost az a kérdésem, hogy az antibiotikumot mindig végig kell szedni de akkor ő miert akarja 3 nap után abbahagyatni

?


A két alkalom között tíz nap van.

Gondolkoztam azon hogy nem érdekel és végig szedem és majd ha megyek megint egy egész dobozzal végigszedek de akkor már félek a rezisztetciától is, meg nem a legjobb sokaig szedni, na meg mit mondjak az orvosnak hogy miert ettem meg.


Tudom senki se orvos de lehet tud valamit.


Köszönöm



aug. 5. 09:01
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Kezelőorvos határozza meg a szükséges adagot. Ha ezt mondta, akkor csináld így. Most minek vennél be 14-et, ha 7 is elég egyszerre? Különben meg csak receptre adják ki, szóval ha elfogy, akkor mit mondasz miért kell új doboz?
aug. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
40%

Mert az augmentinbol letezik 7 es 14 napos kura is. Mind a ketto vegigszedesnek szamit

Adhatott volna a 7 db-osbol ket dobozt. De igy olcsobb meg egyszerubb.

Hallgass az orvosra

aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!