Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen színű legyen?

Milyen színű legyen?

Figyelt kérdés
Szeretnék színesebb gumikat rakatni fogszabályzóra, milyen színt ajánlatok? Fehér bőröm van, sötétbarna(festett) haj, kék szem. Mostanában midnig kék a gumi, de kéne valami más. a rózsaszínt utálom, és nem feltétlen egyszínűt szeretnék, hanem mondjuk kettő szín felváltva, stb.. Ötletek? Képeket is szívesen várok:)
2010. okt. 9. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Sziia :)

Nekem kb. 3 héten belül teszik fel, és én is színeset szeretnék. ^^ Egy kis off: a körülötted lévők mit szóltak ahhoz, hogy színes a fogszabályzód? Nem mintha ez befolyásolna, csak tudod, kíváncsi vagyok. :)

No és a kérdésre válaszolva, szerintem, ha van több fajta kék, akkor kérd azokat felváltva, mert a leírásod alapján, a kék illene hozzád a legjobban szerintem, bár írtad, hogy a rózsaszínt nem szereted, szerintem egy halvány fajta jó lenne. :) De ami szerintem fullos, és én szerintem ki fogom próbálni, az a szivárvány színű. :D Itt vannak képek róla

[link]

[link]

2010. okt. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Senki nem mondott semmit, lényeg, hogy ne takargasd! Az elején nagyon fura lesz, de mosolyogj vele bátran, mert nagyon gáz, mikor valaki mindig takargatja. Bátran vállald, mert ez is te vagy, szükséged van rá, ez nem szégyen, és amúgy is divat most.:)

Egyébként megnéztem a képeket, köszönöm szépen, gondolkozok mondjuk rózsaszín kék felváltva..:$$

2010. okt. 10. 11:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak a zöld színt hagyd ki! Az olyan, mintha algák telepedtek volna a fogaidra!
2010. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

jajj azt tudom xD

piroson is gondolkoztam, de az meg olyan, mintha véres lenne:/ ijesztgetem majd a kicsiket vele:$

2010. okt. 10. 13:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Hmm.. nekem másfél évig volt fogszabályzom volt: szürke,fehér,lila,rózsaszín,zöld.. :D:D De már 1 éve lassan nincs :) a szivárvány az jó..vagy egy szín több áárnyalattal!(pl. rózsaszín,lila,orgona szín..) ;) 15/L
2010. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Lila-kék? Vagy ha bevállalod akkor bármilyen szín ^^ Piros-zöld :D
2010. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem mindig rózsaszín volt, pedig se lány se b3zi nem vagyok csak viccesnek tartottam az elején aztán hozzászoktam, az jó sztem:D
2011. aug. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már levették, most sajnos megmásíthatatlanul sárga, legalábbis szerintem, de fehéríteni nem lehet, annyira sz*rok..:S Tökre el van vékonyodva az összes vége, mint a reklámban a saverózióvalami... Kb mint az üveg, olyan vékony a vége, meg majdnem átlátszó..(N)
2011. aug. 1. 21:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!