Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mire számítsak foghúzásnál?...

Mire számítsak foghúzásnál? Részletesen lent.

Figyelt kérdés

Soha életemben nem húztak fogamat csak tejfogat, de rendeset nem.

Sajnos elhanyagoltam így az összes fogam tönkrement.

Most ott tartok,hogy mindegyiket ki kell húzatni. Nagyon félek tőle, tudni kell rólam hogy nagyon parázós vagyok ilyen térfn és volt egy szívkatéteres ablációm fél évvel ezelőtt.

Hogyan működik ez az egész húzás mennyire fájdalmas és lehet benne rosszul lenni?


2022. nov. 19. 21:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat kimaradt, hogy érdemes télen hidegben elkezdeni a kezelést vagy inkább tavasszal?
2022. nov. 19. 21:47
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális fogorvoshoz mész, akkor semmiféle fájdalom nincs. Az én fogorvosomnál először bekenik egy géllel az ínyt, hogy már az injekció beadása se fájjon. Az egész húzásból semmit sem érez az ember. de ha ilyen ócska sztk-s helyre mész, az más tészta.
2022. nov. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt fogorvos mondta, hogy mindegyiket ki kell húzni vagy te találtad ki?
2022. nov. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen fogorvos mondta.

Mennyit húzhatnak egy nap ha nekem volt szívkatéterezésem, és nagyon stresszelek miatta?

2022. nov. 19. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem egy másik fogászaton kérjél másodvéleményt, nem biztos, hogy semmit nem lehet menteni.
2022. nov. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!