Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Altattak már valakit asztmával...

Altattak már valakit asztmával szájsebészeti műtéthez?

Figyelt kérdés
Sajnos engem erre hivatkozva nem altatnak el, még sok pénzért, magánban sem. Így végig kell szenvednem a műtétet ébren. Kórházi háttérrel gondolom megoldható (egyébként többször voltam már gond nélkül altatva). Van erről tapasztalat, hol, és mi a menete? A későbbiekre nézve fontos lenne. Most már sajnos szorít az idő, az orvosok késlekedése, a műtét tologatása miatt. Arra gondoltam, mivel kórházi háttée kell, a SOTE szájsebészeti klinikán megcsinálnák. Nem vagyok budapesti, de úgy tudom, oszágos az ellátási területük. Feltételezem, nem lenne ingyenes, de nem gond, kifizetem. Bármennyit kifizetek, hogy ne kelljen többet szenvednem. Meg tudja valaki mondani, hol altatnak asztmával?

2022. aug. 21. 20:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!