Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SOS! 35-os fogam fele törött...

SOS! 35-os fogam fele törött le. Voltam fogorovosnál, és hogy ki kell húzni. Mondom nem akarom, hogy akkor rendelkezzek be a dokihoz akihez járok. Most tényleg hadjam kihúzatni mert nem fáj se semmi?

Figyelt kérdés
2022. jan. 3. 08:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok. Hogy nem lehet vele semmit csinálni. Hogy lehet a dokim fog lehetni valamit vele csinálni de csak 2 hét múlva lesz új időpontja, vagy egész február elején. Most mit tegyek? Járhatok így? Nem akarom kihúzatni. Félek attól nagyon. Kérlek segítsetek!!!
2022. jan. 3. 08:04
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Inkább most húzzák ki, mint hogy megvárd, hogy begyulladjon.
2022. jan. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Volt velem ilyen, sajna egy fél fogat nemigen tudnak megmenteni. Mindenképp menj el dokihoz, mert inább te legyél begyulladva, mint a fogad. :)
2022. jan. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Te nem magyar vagy, hogy ilyen káoszt hánytál ide?

Megvárod a saját fogorvosodat, vagy keresel egy magánt. Alapból a húzáson kívül a korona kerülhet szóba, amihez ugye két másik fogat mellette lecsiszolnak, vagy a felépítés composittal

2022. jan. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csináljanak akármit csak ne húzzák ki
2022. jan. 3. 08:27
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Lehetni, meg hadni?


Nem teljesen értem magát a kérdést, de 2-est csak megerősíteni tudom.

Nekem 2-szer gyulladt, mindkétszer nyitás előtt ott kapartam a rendelőajtót, hogy húzzák már.

2022. jan. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Menj el másik fogorvoshoz, lehet meg tudják csinálni, hallottam már olyanról h egész nagy darabokat pótolnak. Keress egy jó magán fogászatot és mond hogy nagyon nagyon sürgős! Ha máshol is ezt mondják akkor sajnos ki kell valószínűleg. De vannak implantátumok amiket elég élethűre meg tudnak csinálni. Szval próbálj meenyugodni. És mindenképpen az okát is ki kellene deríteni miért tört le, nehogy a többi is így járjon(pl fogcsikorgatàs)
2022. jan. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Csináljanak akármit csak ne húzzák ki"


Akkor elsétálsz egy maganorvoshoz és előadók neki a problémádat. Megoldja, hidd el, csak számíts rá, hogy nem lesz olcso

2022. jan. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
86%
Magánba menj el és kiderül megmenthető-e, van amit már nem lehet megoldani sehogy, csak a húzás marad.
2022. jan. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem tört íny alá, akkor magán fogorvos megoldja csappal, felépíti és koronát tesz rá, de ehhez persze kell egy röntgen, hogy a fog és a gyökere milyen állapotban van.
2022. jan. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!