Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csinálnak ilyenkor?

Mit csinálnak ilyenkor?

Figyelt kérdés
Egy hete csináltak nekem ideiglenes tömést egy letört fogamba. Mivel a fogorvosom más helyre megy, ezért ha bármi bajom van a töméssel, a sürgősségire kell mennem. A kijönne az ideiglenes tömés, vagy abból törne le egy kis darab, akkor mit fog csinálni a sürgősségin az orvos a fogammal?

2021. dec. 16. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Kitisztítja és betömi vattával. De, ha fogorvoshoz mész vissza akkor lehet tesz bele másik ideiglenes tömést.
2021. dec. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt gyógytömésnek is nevezik.Lehet ebben idegölő is .

Van akinek gyorsan ki is esik. A sűrgősségin legfeljebb kiveszik,ha éppen van ott ügyeletes fogorvos .

2021. dec. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom, nekem ez furcsa, hogy oda kuldott.

Ideiglenes tomessel en tuti, nem varnek olyan sokat es surgossegire se mennek, mert ott nem fogjak neked betomni meg felepiteni a fogat, nem ez a dolguk.

Legalabbis allami helyen tuti nem. En voltam mar ejszaka fogaszati ugyeleten, de az magan volt, viszont nagyon szepen ellattak. Mondjuk annyi penzert el is vartam :D

2021. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!