Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon cserepes a szám mit...

Nagyon cserepes a szám mit tehetnék? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

nagyon régóta ilyen:( akármivel kenem semmi nem használ pedig vettem most aloe verás szájápolót mert hogy az tuti beválik hát nem nagyon :S

3-4 nap múlva meg lehámlik de így darabokban szóval nem az egész. Annyira csúnya amikor már látszik hogy kivan cserepesedve / és nem kiszáradva van/


2010. aug. 20. 16:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetertek a 17:45-os velemenyevel (a taplalkozasrol)! Igen fontos az is hogy naponta 2-2,5 liter VIZET igyunk, akar csap,akar asvanyviz. A sok cukros folyadek is elkerulendo. Nekem neha a keves folyadek bevitel okoz hasonlot, de ha masnap bepotolom, valamint este lefekves elott vastagon bekenem PANTHENOL tartalmu kremmel, mindig elmulik! A hamosito kremek tobbsege, pl baba kremek, popsi krem, egesre valo kremek tartalmaznak Panthenolt.
2010. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nekem is ez a bajom.semmi se használ...nem tudom,aza jobb,ha az egész szám fehérkés az elhalt bőrtől és tök érdekes felülete van,vagy ha ezeket leszedem és éres lesz a szám...
2010. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kenegesd mézzel!
2010. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kenegesd mézzel, de ne nyald le!
2010. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!