Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » S. O. S. Van itt egy fogorvos?

S. O. S. Van itt egy fogorvos?

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok.

Azt szeretném kérdezni,hogy ha az első fogaim tömöttek,attól hordhatnék fogszabályzót?

Vagy csak az ép,erdeti fogakra lehet tenni?

A jobb oldali második metszőfogam egy kicsit bentebb van,mert a szemfogam ránőtt egy kicsit(nem volt elég hely)

Most olvastam a kivehető fogszabályzóról,ami állítólag egy-két hónap alatt helyreigazítja a fogakat!

Nem tudom,hogy megérné-e nekem?

Segítene valaki,szakmabeli??!!


2010. aug. 1. 21:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Jajj a megéri-ét nem úgy értettem.Persze,hogy szeretném nagyon.Arra a bizonyos kivehetősre értettem,meg arra hogy 19évesen lehet e még korrigálni rajta?!Vagy ez nem korfüggő?Arra gondoltam,hogy megéri-e vajon,amiről az interneten olvastam,és mivel az volt írva,hogy csak a frontalis fogakra jó,nem tudtam eldönteni,hogy akkor lehetne-e olyan.

mert nekem nem úgy van mint azon az oldalon,hogy a metszőfogaim állnak kersztben,hanem a jobb felső szemfogam egy kicsit rajta van a kis metszőfogamon,meg ami a metszőfogam után következik kisörlő.

Nem a pénzre értettem,hogy megéri-e.

Csak nem nagyon szeretnék olyat amit sokáig kell viselni,arról pedig azt írták,hogy napi 20 órát kell hordani.(tehát a suliba nem lenne muszáj felrakni)

Bár nem tudom,lehet azt is megszoknám.

Erről olvastam amúgy:

[link]

2010. aug. 4. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!