Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » S. O. S. Van itt egy fogorvos?

S. O. S. Van itt egy fogorvos?

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok.

Azt szeretném kérdezni,hogy ha az első fogaim tömöttek,attól hordhatnék fogszabályzót?

Vagy csak az ép,erdeti fogakra lehet tenni?

A jobb oldali második metszőfogam egy kicsit bentebb van,mert a szemfogam ránőtt egy kicsit(nem volt elég hely)

Most olvastam a kivehető fogszabályzóról,ami állítólag egy-két hónap alatt helyreigazítja a fogakat!

Nem tudom,hogy megérné-e nekem?

Segítene valaki,szakmabeli??!!


2010. aug. 1. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Menj el fogorvoshoz.. Lepontozhatsz, de erre semmi érdemlegeset, és biztosat nem tudunk itt mondani...
2010. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A kérdés fogorvosnak szólt!

De ha már úgysem lehet fogszabim,akkor most olyan sűrgősen nem mennék el fogdokihoz!

elsősorban az érdekel,hogy lehet-e még,és érdemes-e számomra a fogszabi?!!

2010. aug. 1. 21:24
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

Te tényleg ennyire hülye vagy?

Szerinted anélkül hogy látná egy fogorvos így látatlanba megtudná mondani hogy lehet-e?

2010. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Látom te sem vagy fogorvos,és még olvasni sem tudsz!!!!

VAlamikor úgy emlékszem azt mondták,hogy tömött fogsorra nem lehet tenni fogszabályzót!

ERRE látatlanban is lehet válszolni szerintem!

Na de örülnék ha nem ide jönnének a "nagyokosak" vitatkozni!nem vagyok kiváncsi a nagypofájú barmokra!!!!

2010. aug. 1. 21:33
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Ben Harper vagyok. Menj el az orvosodhoz.
2010. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nagyon vicces....
2010. aug. 1. 21:39
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan lehet tömött fogra is fogszabályzót tenni. Hogy milyen fajta (kivehető, fix, azon belül is milyen) lenne ideális a számodra, azt nem te, hanem az orvos dönti el a fogsorod alapján. Ő elmondja a lehetőségeket és abból választhatsz.

Még egy tanács: mivel már elmúltál 18 éves (csak azalatt támogatja a TB, ha sztk-ban csináltatod), mindenképpen több helyen kérj ajánlatot, mert komoly eltérések lehetnek.

2010. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerinted mennyi fogorvos ül a gép előtt? Ha meg ott ül, biztos nem azért hogy az ilyen hülye kérdésekre válaszoljon... Ha elmész a fogorvosodhoz akkor minden kérdésedre választ kapsz... Amik helyesek is.
2010. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam hátha akad egy,aki megmondja,hogy tömött fogra lehet-e fogszabit rakni.Mivel nem sok szabadidőm van,feleslegesen nem töltenék el egy napot a fogorvosnál!
2010. aug. 4. 20:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy rá lehet rakni. De...miért is kellett betömni a frontfogakat...? Hogyan és mitől lettek lyukasak?


Hogy megéri-e? Szerintem egy nő legszebb éke egy szép mosoly, az minden tekintetet odavonz. De ha már felteszed ezt a kérdést, akkor neked nem éri meg.

2010. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!