Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy lehet gyorsítani a ször...

Hogy lehet gyorsítani a ször erősödését?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és csak a bajuszomon van erős szőr az államon kevésbé erős, az arcom többi részén semmi. Eléggé gáz, amikor a bajuszom nő a többi meg nem vagy lassan. Van vaalmi mód arra, hogy rövid időn belül megerősítsem az racom többi részén a szőrt?

előre is köszönöm.


2008. okt. 18. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Borotváld minnél többszőr, akár minden nap!
2008. okt. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Borotválással. De miért akarod erősíteni? Örülj, hogy nem kell minden nap borotválkoznod! Sok fiú örülne ennek. Vagy szakállat szeretnél?
2008. okt. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szeretnék szakállat sokan mondják, hogy jól állna.

Az a bajom, hogy a bajuszomnál sötét a ször és erősebb, az államon pár szál a fekete az arcom többi részén meg csak pihe van. Én ezt "egyensúlyba" szeretném hozni, hogy mindenhol sötét legyen a ször és ugyanolyan erős.

2008. okt. 18. 15:48
 4/7 anonim ***** válasza:

'A' vitamin.

Ne vitamint szedjél, mert ezt túl eleht adagolni. Répa, máj, ilyesmiben van sok. A körmöt és a hajat is erősíti.

2008. okt. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hajam és a körmöm alapból erős, ennél erősebb már ne legyen:)
2008. okt. 18. 15:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan ferfit es nem 18 eves,akinek mai napig sincs eros szakalla csak bajusza,ez genetikai dolog is lehet,borotvalassal lehet stimulalni,de lehet hogy alacsony a tesztoszteron szinted es akkor nem tudom mi a megoldas.Esetleg sok szex?
2008. okt. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A tesztoszteron szintemmel biztos, hogy nincs baj
2008. okt. 18. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!