Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivel tudnám gyorsítani?

Mivel tudnám gyorsítani?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és nemrég jöttem rá hogy azért fáj a makkom mert nem mosom. Milyen gyorsan gyógyul meg normálisra, és milyen szereket tudnátok ajánlani a gyorsabb gyógyulás érdekében?(gyulladáscsönkentő vagy valami) 10 nap múlva barátnőmmel szeretkezünk és nagyon fontos lenne :S
2009. aug. 7. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
A kérdésre a választ nem tudom, de a barátnőd egészsége érdekében ne szeretkezzetek. Nehogy valami fertőzést kapjon tőled. Sorry, de sose tudni. Ha a sajátodra nem vigyázol, akkor a máséra figyelj oda
2009. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Én elhagynálak biztos igaz.. iet h nem mosni LOL
2009. aug. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
óvszerrel lesz szóval teljesen nem fog elkapni fertőzést... de jó lenne ha segítenétek mert nagyon fontos :\
2009. aug. 7. 19:18
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

nekem is fontos sok minden elhiszed?

hozzávetőlegesen miért nem tudod megmosni a farkad? elvégre azért mész fürdeni h azt is elvégezd de ezek szerint te mást mosol ahelyett..


ha mosnád a mai naptól fogva mindig akk csupasz farokkal is nyomhatnád nemkéne gumit, de így azt se engedném h megkörnyékezz vele

2009. aug. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

akkor mosd

esteleg egy kis fertőtlenitőszeres vízben is áztathatod pl. neomagnol, de ebben azért anynira nem lennék bizts

Majd Krisztián mond rá valamit, vagy kérdezz meg egy urulógust

itt láthatóan csak azt fogod kapni, hogy menniyre gusztustalan vagy, érdemben nem fognak válaszolni, mostanában ez itt nem divat

ellenben, lepontozni, na azt igen

2009. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen kenőcs kell hozzá? kérem ha valaki tudja írja le
2009. aug. 11. 03:38
 7/8 anonim válasza:
Szappan, te Úr Isten milyen hülye emberek léteznek a Földön...
2009. aug. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
sztem mosni kéne ;) és akkor nem paráznál meg semmi..de te tudod...nem büdös?????:S:S:S:S barátnőd helyébe kidobnálak...
2009. aug. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!