Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mára vagyok kiirva, hogyan...

Mára vagyok kiirva, hogyan tudnám meg gyorsitani a szülést? Azért mert nem akarok kedden befeküdni, mert a dokim csak husvét után inditja be.

Figyelt kérdés
tudom sokan nem értenek egyet ezzel de kérem ha valaki tud valami bevált praktikát akkor irja le, sex forrófürdö 2 napja nem segitett, tudom hogy ha jönni akar ugyis jön, és ha addig mése más lehetőségem nem lesz de azért kiprobálnék még olyat ami nem veszélyes a babánkra.
2009. ápr. 5. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
lépcsözést szokták még mondani
2009. ápr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt hallottam, hogy ha a méhlepény és a méhszäj még nem érett meg a szülésre, akkor semmi nem fogja beinditani, bärmit csinälsz. Ugy hallottam, hogy bäbakoktél a leghatäsosabb, és az biztos, hogy beinditja, én a kiirt idöpontom utän ittam, erös görcsöket csinält, tejles rendszeresek voltak, és egyre erösebbek, szenvdedtem fél napot is, de a méhszäj nem vältozott, és elmultak a görcsök. Ezt megcsinältam utäna egy hét mulva, ugyanez történt, mär sajnält a doki, de mondta, hogy méhszäj még nem érett, hogy a szülés beinduljon. ès egyszer csak, amikor nem csinältam mär semmit, akkkor magätol beindult.

Persze elötte probältam ezer mäs modszert, de mär elment a kedvem, mert lättam, hogy semmi nem segit. Pl. sok lépcsözés folyamatosan, nagy turäk, ugy, hogy mäsnap legyen izomläzad..., forro fürdö, szex, sok häzimunka, färadj ki töle, hallottam olyat is, hogy mellbimbo ingerlése, bär én ebben nem hiszek....

Tehät, ha érett a szervezeted a szülésre, akkor mär szinte bärmi beindithatja, ha nem, akkor még värnod kell. én is a 42. hétben szültem.

2009. ápr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha nem erett a mehed, es a baba akkor barmit csinalhatsz nem fog megindulni...a baba koktelt nem ajanlom, mert bekerul a baba szervezetebe es beinditja a belmukodeset, es belekakil a vizbe...na es ha enm indul el...akkor az neki eleg rosz...szoval sokkal tobbet artasz neki mint hasznalsz.

Szerintem varj, a baba tudja mikor kell jonnie. Tudom hogy nehez, de en is 42. heten szultem, es azt hittem sosem akar kijonni a kicsi fiam.

5 hetes kisfiu anyukaja

2009. ápr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi, ezt a bábakoktélt nem merném azért kiprobálni, méhszáj am még csak 1 ujnyira volt nyitva mult héten.nem is lenne probléma hogy nem jön idöbe, ha nem kéne befeküdnöm, mert ez stresszel rettenetesen, tudjátok nem birok ki két hetet a korházban.
2009. ápr. 5. 13:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami homeópátiás szerrel.
2009. ápr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!