Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor kezd el nőni a hónaljszőr?

Mikor kezd el nőni a hónaljszőr?

Figyelt kérdés
már majdnem 15 éves vagyok és egy szál sincs...pedig jó lenne :D Nem lehet valahogy meggyorsítani h nőljön?
2010. máj. 7. 14:41
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Én 12 vagyok, már kezd nőni, de én is akarom hogy egy kicsit legyen hosszabb ;)
2012. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Végre valaki aki örül,hogy a férfiasodás jelei mutatkoznak rajta,ezt a 12 éves srácnak szánom.


Tök sok fiatal majmolja ezt a mostani férfiatalan divatot hogy csupaszítják magukat szinte mindenhol.Régebben örült egy srác ha látszot rajta hogy végre szőrősődik és nem egy csupasz kisfiú.Most meg sokszor azt sem tudni fiú vagy lány valaki,pedig ha filmeket nézünk ott sem látok csupasz hónajú férfiakat.


A csupasz az nem férfias,kisfiús sokall inkább.



Kérdező! 2 év eltelt valami változás van?Lehet alapból kevesebb szőrzettel rendelkezel mint az átlag férfiak ilyen is van.Van aki szőrősebb és van aki alíg szőrős alapból.

2012. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Valamennyicske van már, de még nem az igazi :D Tényleg nem sok szőröm van, a lábam is alig, de majdcsak elkezd már... :D
2012. márc. 14. 22:05
 24/26 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Végülis 16 éves lettél 180 cm magas vagy,szóval nem egy kis tökmag,náluk a későn érőség gyakoribb és hát 16 éves korra náluk is be kell a biológiai érésnek,szőrősődésnek,spermának indulnia,akármilyen alacsonyak is,te viszont megnyúltál szóval későnérő már nem vagy,annyi lehet szerinem hogy alapból te kevesebb szőrzettel rendelkezel,nem leszel egy szőrős típus,végülis van már szőrőd csak gyérebb,kevesebb.A péniszeden azért gondolom több van.Semmi baj nincs veled,szőrőd van,csak nem leszel szőrős típus.Spermád az van rendesen akkor minden rendben van hidd el.

2012. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Én 14 éves leszek de már van hónaljszőröm
2012. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Ez atól függ hogy korai vagy későn érő vagy.pl 13-vok és má 1-2cm van majd lesz nagyobb.
2012. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!