Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor kezd el nőni a hónaljszőr?

Mikor kezd el nőni a hónaljszőr?

Figyelt kérdés
már majdnem 15 éves vagyok és egy szál sincs...pedig jó lenne :D Nem lehet valahogy meggyorsítani h nőljön?
2010. máj. 7. 14:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

A keresztfaterod valószínűleg felnőtt,nagykorú ember,de mivel alacsony nővésű ezért gyerekként neki is később indultak be a folyamatai nagy valószínűséggel,bár nyugodtan letagadhatja,mert ezzel senki nem dicsekszik.De ha nem is nő meg valaki azért 16 éves korára beindulnak a folyamatok,még a szószerint, liliputiaknál is.


Aki kisnövésű gyerekként,mert gyerekről van szó,nem nagykorú személyről azoknak elég nagy százalékban

később indulnak meg a biológiai folyamatai,itt is erről van szó.


Felnőtt nagykorú személyeket ne keverjünk ide.Meg a kisember nagybottal járt se,hisz ez a mondás a férfiakra van,nem gyerekekre,és csak mondás,ott is van fejlettlen és fejlett mérettel rendelkező is.

2010. máj. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

A későn érőknél ha megfigyeltétek volna mind alacsonyabb volt az átlagnál,akár évekkel lemaradva kortársainál és mivel sokszor még tininek feleltek meg magasságra így odalennt is annak feleltek meg és sok csupasz volt akár 16 évesen is.


Magas v. normális magasságú gyereknél későnéréssel még nem talátlkoztam,csak alacsonyakkal,szóval kisnövésűek gyakorta = a későnérőkkel.

2010. máj. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Az alacsony termetű diákok tényleg későn érők szoktak lenni elég nagy számban.De a hónajszőr mindig később jelenik meg mint a fanszőr,van hogy csak 1 évre rá,de van akinek mindenhol egyszerre jelenik meg,én is úgy tudom a 16 év a kulcskor az ilyen téren,ha addigra sincs,akkor kell csak vele foglalkozni.
2010. máj. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Szia !

Én 12 vagyok és hát már van fanszőröm rendessen és a hónaljszőröm is nő !

Sztem azért jobb ha késöbb nő mert néha ciki , de sztem mindenkinek más...

2010. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jjó ha időben nő mert sokkal kellemetlenebb ha nem hisz azt mások is látják és simán beégethetik az embert vele és néha akinek a hónajánál nem nő annak alul sincs és bébi méretű szerszáma van,ami igen kellemetlen.De az igaz hogy idővel mindenkinek lesz
2010. máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
16.5 éves vagyok nekem sincs sok még kb 10-20 szál de nem igazán tudom mert le szoktam borotválni(elég hülyén néz ki ha nem dús(amugy is))ne aggódj emiatt
2010. máj. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Jézusom ne borotváld már,az olyan bu.is,a férfin azért legyen már szőr és a tini pasin is,a végén mit fogsz csinálni,valami anyalágyul kitalálja a csupasz t.k a jó és azt követed,úgy is mindenki azzal foglalkozik hogy elnőisednek a férfiak.Hagyjad hagy nőjön,majd bedusul,úgy se nézi senki.
2010. máj. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
hát én 11 éves vagyok és már van sok örülj hogy nincs!!!
2011. márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
Hat te kicsit dagadt vagy de az mar gáz hogy 15 evesen nincs honaljszőröd.
2011. márc. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Pici fiam! Már lassan 16 éves, majd' 180 cm és 62 kiló vagyok...Jah,és a "legfontosabb" már van hónaljszőröm... :)
2011. márc. 4. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!