Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor kezd el nőni a hónaljszőr?

Mikor kezd el nőni a hónaljszőr?

Figyelt kérdés
már majdnem 15 éves vagyok és egy szál sincs...pedig jó lenne :D Nem lehet valahogy meggyorsítani h nőljön?
2010. máj. 7. 14:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom inkább örülj neki,hogy nincs egy szál se,egy gonddal kevesebb..
2010. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen az kicsit durva. Szerintem későnérő vagy, ha egy év múlva sem fog nőni, akkor menj dokihoz, lehet hormonprobléma. Amúgy férfiasodsz/nőiesedsz már?


Milyen nemű vagy? Bár gondolom lányként nem nagyon vágsz hónaljszőrre XD

2010. máj. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

férfiak egészsége téamkör, úgyh gondolom nem lány...

amúgy van, aki olyan típus, hogy nem is nő neki...

2010. máj. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
100%
én is 15 éves vagyok és nekem sem nő, mindenki azt mondja hogy ne érdekeljen mert undorító szóval nem foglalkozok vele, a többi helyen nő ahogy kell neki. XD
2010. máj. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Hát kellene már nőnie,de tényleg 16 éves kor az amig a mindenféle szőr hiány azaz a fanszőr hiánya is megengedett,utána már lehet aggódni.


Milyen magas vagy?Van már fanszőrőd?


Nézd aki kisnövésű az később is szokott érni,szóval elvileg 12-12,5 éves kortól nőhet már a fanszőr,de van akinek ez csak 15-16 évesen következik be,ők általában alacsonyabb növésűek,ezért később is érnek és kisebb is nekik a szerszám,ja és a hónaj szőr mindig kicsit később jelenik meg mint a fanszőr,de ez max. 5-8 hónapra a fanszőre szokott lenni.Elvileg nem kell még aggódnod.Gondolom amúgy is csak mostanában kezdtél el szőrősődni.


Egyébként meg jobb ha van szőr,azért férfi a férfi,hogy legyen neki,nem azért hogy csupasz legyen,az nem férfi,csak kisfiú.


De még van 1 éved,nem kell aggódnod.

2010. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Később mint a fanszőr,legkésőbb 16 éves kora.Magasság és egyéb méretek?

Ha kisfiúsak az adatok akkor azért nincs még.

2010. máj. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

162 cm magas vagyok és 62 kg :D


Fanszőröm már van kb 1 éve,meg mindenhol máshol is csak hónalj nincs.. de már jó lenne ha lenne :D

2010. máj. 9. 20:40
 8/26 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg azért nem nő,mert marha kicsi vagy,a 13 évesek már magassabbak,nem akartalak ezzel megsérteni,de ez tény és a szőrősődésed is későn indult meg,ami szintémn a magassággal van összefüggésben.Na figyelj,mivel alacsony vagy azért nem nő,de legkésőbb 16 éves korodra lesz.


Meggyorsítani nem tudod,csak kivárni,a súlyod az viszont elég jó,nem vagy gizda.

2010. máj. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

A szerszám méret az normális,vagy ilyen 8-10 cm-s?

Szerintem fél éven belül lesz hónajszőrőd.Alacsony vagy és emiatt későnérő,szóval nálad ez normális.

2010. máj. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Ekkora hülyeséget. Nem azért csupasz, mert alacsony, hanem azért csupasz mert későn érő. És mivel későn érő, ezért alacsony. Hogy lehet hogy a kb 162 cm-es keresztfaterom durván szőrös mindenhol?


Valószínűleg tényleg későn érsz vagy pedig hormonprobléma, de egy év múlva legkésőbb doki...

2010. máj. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!