Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szeretném leborotválni a...

Szeretném leborotválni a szőrt a péniszem körül. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Ollóval már levágtam a nagyját, de szeretném teljesen eltüntetni. Van elektromos borotvám, amivel már borotválkoztam is minden probléma nélkül. Hogyan csináljam ugyanezt a péniszem körül?

2016. aug. 16. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ne kivehető pengés borotvával az biztos XD én már vágtam azzal és sokszor megvágtam magam XDD
2016. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
A szőrtelenítő krém mond neked valamit?
2016. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
82%

Én egy sima kézi borotvával szoktam csinálni. Nem tudom, 1-es mit csinál rosszul - én soha nem szoktam magam megvágni, mi több, kevesebb fájdalmat okoz nekem, mint az arcom leborotválása. Csak először tűnik ijesztőnek.


Krémmel is csinálhatod, ahogy a 2-es mondja, de az pénzkidobás szerintem erre a célra.

2016. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Olcsó hajnyíró gép.
2016. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyszer lefogod, utána többet nem. Majd meglátod miért. Elég kellemetlen lesz majd :)
2016. aug. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A krémről még nem hallottam. Kihull tőle a szőr vagy ilyesmi?

Nem kivehető pengés borotva szerintem, bár annyira nem értek hozzá. Azt írja csak a vágófej levehető kések tisztításához.

2016. aug. 17. 14:32
 7/13 anonim ***** válasza:
Női borotvát használj attól nem pattog ki és kevésbé vágod el magad
2016. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 szamo77db ***** válasza:
31%
Sehogy! Ez egy hülyeség.
2016. aug. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A krémtől nem hullik ki.Az konkrétan feloldja a szőrt és pár perc után azzal a spatula szerű cuccal le kell húzni.De inkább használj érzékeny bőrre való krémet és utána hidratáld.
2016. aug. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanács! Visszafelé ne borotváld, csak lefelé, amerre a szőrök nőnek. Lehet, hogy ha visszafelé simitod a kezeddel, akkor borostásnak érzed, de a kipattogzás esélye igy kevesebb. Majd, ha már hozzászokik a bőröd, akkor lehet visszafelé is borotválni!
2016. aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!