Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A meztelenül alvás barátok/hav...

A meztelenül alvás barátok/haverok előtt nyaraláson gáz dolog-e?

Figyelt kérdés

Néhány cimborával (öten) kitaláltuk, hogy elmegyünk egy hétre Siófokra szétesni. Még nem volt ilyen közös nyaralásunk. Itthon mindig meztelenül alszom (mert nekem így kényelmes) és tudom, hogy a "csapatból" még nehányan szintén. Kb. óvodás korunk óta haverok vagyunk, az egyikük pedig a legjobb barátom. Alapesetben nem vagyunk szégyenlősek egymás előtt.

- Szerintetek gáz-e, ha majd ott is meztelenül alszom? Ha reggel felkelek és áll a bré, ami szerintem alap dolog reggel, akkor takargassam-e vagy nem kell vele foglalkozni és simán kimehetek így a fürdőbe vagy WC-re? Nem gáz ha így látnak vagy én őket? 25F



2015. aug. 9. 09:43
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
28%

Pont hogy keírtam higy ennyi idősen tuti nem itt tartottak az őseid,hanem Valószínűleg gyereket neveltek.Ebben durva sértegetés nem volt.


De 25 éves,de jóval fiatalabb emberek sem szoktak ha szórakozni mennek,nyaralni egész nap pucéron a mertbe,mindenhova mászkálni,meg a medencebe ugrálgatni ezt elhiheted hogy nem ez a jellemző!


Plusz marha higênikus hogy puceron mindenhova leültettek,a test,végbél rész tele bacival,hol az egyik feneke,hol a másiké ülte végig a kanappêt,széket stb.


Sokan mások wc-jére sem ülnek rá indulj ki ebből,pedig a wc-ben csak a comb rész érintkezik a ülökével.

2015. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

seggét meg is tudja törölni

te úgy ülsz, hogy a végbeledet belenyomod a kanapéba?

2015. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Át kellett olvasnom hogy értsem miről vitáztok,de már értem.Azta vannak ennyire kulturálatlan emberek egész nap pucér seggel a lakásba,kertbe,medencébe piásan.Honnan jöttek ezek,hol nevelkedtek? Gusztustalan hogy mindenhol ott van a golyója,valaga,erre üljön rá más.Egy tulajdonos se örülne neki.Á,ez gáz.
2015. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
64%

Utolso valaszolok csak irigykednek :)

Tok oke a pucersag, ha senkit nem zavar kozuletek es jol erzitek magatokat igy.

2017. jún. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az, bár előtte meg kell őket is kérdezni erről. És simán aludnék meztelenül a haverokkal, ha ők is benne lennének.
2021. febr. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!