Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A meztelenül alvás barátok/hav...

A meztelenül alvás barátok/haverok előtt nyaraláson gáz dolog-e?

Figyelt kérdés

Néhány cimborával (öten) kitaláltuk, hogy elmegyünk egy hétre Siófokra szétesni. Még nem volt ilyen közös nyaralásunk. Itthon mindig meztelenül alszom (mert nekem így kényelmes) és tudom, hogy a "csapatból" még nehányan szintén. Kb. óvodás korunk óta haverok vagyunk, az egyikük pedig a legjobb barátom. Alapesetben nem vagyunk szégyenlősek egymás előtt.

- Szerintetek gáz-e, ha majd ott is meztelenül alszom? Ha reggel felkelek és áll a bré, ami szerintem alap dolog reggel, akkor takargassam-e vagy nem kell vele foglalkozni és simán kimehetek így a fürdőbe vagy WC-re? Nem gáz ha így látnak vagy én őket? 25F



2015. aug. 9. 09:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
76%
olyan nehéz dolog egy hetet kibírni úgy,hogy alsóneműben alszol?
2015. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
77%
Hat ezt meg kéne beszelni a haverjaiddal. Sztem inkabb vegyél alsot
2015. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
85%
25 èvesen ezt kèrdezed? Ez a gàz. Vegyèl gatyàt.
2015. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
65%
Alap dolog hogy mások előtt nem mászkálsz meztelenül, mindegy ki az... család előtt sem illik.
2015. aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
81%
Amikor megérkeztek, mivel amúgy is nagy meleg van, dobd fel a témát. Gondolom, érkezéskor kipakoltok, zuhanyoztok. Átöltözésnél sem hinném, takargatnátok magatokat. Érkezéskor mindenki gatyában vetközik. Kérdezd meg, zavarja-e őket, ha te meztelen aludnál? Lehet, a többi is követni fog. Reggeli merevedés természetes dolog, megmutatja, egészséges vagy. Más otthon, szülők előtt, más haveri körben, ahol egymás között felszabadultabb az ember. A fingást is fel lehet vetni, mert minek feszengeni? Éjjel mindenkinél működik a kipufogó.
2015. aug. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
85%
Ez a ti dolgotok,főleg azért ha ezt többen is így szeretnétek .Azt meg szinte természetes, ha fiatalon áll a cerka .Gondolom zuhanyozni is fogtok,és nem zuhanyzóban lesz a gatya váltás .Na ez lenne a gáz .Aki volt katona,lakott közösségi szállón ,vagy koliban,az jól tudja a meztelenség természetes dolog .Már nem számit tabunak .
2015. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
33%

Tök egyet értek az 5 sel,még nem is olvastam válaszát mikor írtam az enyémet.

6 voltam .

2015. aug. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat.


#1: Te sem alszol zokniban, ha neked az kényelmetlen. Gondolom.


#4: Edzés után öltözőben, zuhanyzóban, uszodában is meztelenül mászkál az ember. Legalábbis szerintem a takargatás lenne gáz, nem is láttam még egyik edzőtársat sem felöltözve elmenni a zuhanyzóba.


#5., 6.,7.: Kösz a korrekt válaszokat, hasonlóan gondolom, csak kellett kis megerősítés, hogy mások is így gondolják ezt a dolgot.

2015. aug. 9. 11:06
 9/35 anonim ***** válasza:

Többieknek is áll a bré reggel, nincs abban semmi.

Ha ccsk a haverok vannak ott ahová mentek, és idegenek nem látnak meztelenül akkor szerintem ne csinálj belőle gondot.

2015. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Nem, idegenek nem lesznek csak mi a házban.
2015. aug. 9. 14:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!