Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A meztelenül alvás barátok/hav...

A meztelenül alvás barátok/haverok előtt nyaraláson gáz dolog-e?

Figyelt kérdés

Néhány cimborával (öten) kitaláltuk, hogy elmegyünk egy hétre Siófokra szétesni. Még nem volt ilyen közös nyaralásunk. Itthon mindig meztelenül alszom (mert nekem így kényelmes) és tudom, hogy a "csapatból" még nehányan szintén. Kb. óvodás korunk óta haverok vagyunk, az egyikük pedig a legjobb barátom. Alapesetben nem vagyunk szégyenlősek egymás előtt.

- Szerintetek gáz-e, ha majd ott is meztelenül alszom? Ha reggel felkelek és áll a bré, ami szerintem alap dolog reggel, akkor takargassam-e vagy nem kell vele foglalkozni és simán kimehetek így a fürdőbe vagy WC-re? Nem gáz ha így látnak vagy én őket? 25F



2015. aug. 9. 09:43
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Főleg egy összeszokott társaságnál, akik elmennek "szétesni", mondjam azt, ott kötelező a meztelenség. Ilyen nagy melegről ne is beszéljünk. Még kötetlenebb lesz a társaság. Ha meg valakinek feláll a farka, az meg egy jó móka, lehet vele viccelődni. Egészséges férfiak vagytok.

A durrantás megbeszélése is fokozza a kötetlenséget. Lehet azon is jót nevetni.

2015. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
80%
Én most jöttem haza táborból, és a haverokkal ott is meztelenül aludtunk, meleg volt nagyon, nem zavart senkit a másik álló farka, pedig mi csak 14 évesek vagyunk.
2015. aug. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
23%

Ez akkor gáz ha nincs külön ágy,azért gáz lenne meztelenül másik fiúval együtt aludni egy ágyban.Véletlenül is hozzá lehet érni alváskor.


A zuhanyzás más téma addig meztelen az ember ameddig tusol,majd felöltözik,nem órákig,ruhában mêgsem lehet tisztálkodni.☺



Egy boxert azért el lehet viselni.Nem afrikai őslakók vagyunk.☺


De abban nincs semmi hogy jó haverok vagytok és nem vagytok szégyenlősek,akkor van bibi ha egy ágyban alszotok meztelenül,meg ha 1 tusolóba többen akartok beállni.


Az gázosabb ha mêg otthon laksz égy anyád előtt is így járkálsz,meg rád nyithat.

2015. aug. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Külön ágy van természetesen :-D Egyedül lakom, szülők előtt nem mászkálnék gatya nélkül.
2015. aug. 9. 19:57
 15/35 anonim ***** válasza:
22%

Ha külön ágy van,és csak alvásról van szó,hogy akkor meztelenkedsz és megkérdezed őket hogy nem zavarja e őket és nem zavarja,mert másokra is tekintettel kell lenni akkor tökre oké szerintem.Tehát oké.


De most ha valaki hozzád látogatóba megy,nálad alszik hétköznapokban akkor sem bírod ki a boxert?Vagy akkor igen.

2015. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
De a lényeg okés külön ágy és a többiek megkérdezése után.
2015. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Nem sűrűn jön hozzám úgy látogatóba valaki, hogy itt is alszik.
2015. aug. 9. 21:01
 18/35 anonim ***** válasza:
Szerintem ha olyan a társaság, nem gáz, a mi baráti tarsosagunkban is vannak ilyenek, de nem gáz 16f
2015. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
75%
Mi 16 évesen napozni is meztelenül szoktunk,pedig lányok is voltak...
2015. aug. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt akartam írni amit előtte már mások is ha nem franciaágy van akkor sztem nem gáz de azért előtte poénból lökd be az ötletet mert az még vicces is meg úgy is hülyülni meg piálni mentek gondolom :D Ha más is meztelenül alszik akkor meg tök8 a reggeli merevedés meg várd meg míg lelankad takaró alatt azt kész de lehet annyira másnaposok lesztek nem is áll majd reggel XD
2015. aug. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!