Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A meztelenül alvás barátok/hav...

A meztelenül alvás barátok/haverok előtt nyaraláson gáz dolog-e?

Figyelt kérdés

Néhány cimborával (öten) kitaláltuk, hogy elmegyünk egy hétre Siófokra szétesni. Még nem volt ilyen közös nyaralásunk. Itthon mindig meztelenül alszom (mert nekem így kényelmes) és tudom, hogy a "csapatból" még nehányan szintén. Kb. óvodás korunk óta haverok vagyunk, az egyikük pedig a legjobb barátom. Alapesetben nem vagyunk szégyenlősek egymás előtt.

- Szerintetek gáz-e, ha majd ott is meztelenül alszom? Ha reggel felkelek és áll a bré, ami szerintem alap dolog reggel, akkor takargassam-e vagy nem kell vele foglalkozni és simán kimehetek így a fürdőbe vagy WC-re? Nem gáz ha így látnak vagy én őket? 25F



2015. aug. 9. 09:43
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
28%

Na itt a bibi az hogy ha boxert nem bír elviselni magán,akkor takarót sem fog!


Na most takaró nélkül,meztelenül ahogy ide-oda mozgolódik az ágyban annak a fark a,golyói is minden féle pózban lesznek,na azért így bízarr.


Azért az bizarr hogy így mások lássák,itt nem egy egyszerű esetről beszêlünk,hogy reggel átöltözik valaki a haver előtt,vagy úszodai öltözőbe stb.


De amíg otthon lakot addig is aludnia kellett,csak el tudta viselni a boxert.

2015. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Ja, elég bizarr! Gondolom neked nincsenek, még ha voltak is, mert milyen ciki ma már, ha egy fiú nincs kiherélve es a golyói összevissza lógnak, tényleg!
2015. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

13, te szégyelled anyád előtt a tested?

Nem olyan rég még a segged törölte ki, szerinted nem látta a kukikádat?

2015. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
51%

Te kamaszkorban már nem szokott az ellenkezőnemű szülő a gyerekhez bemászkálni,már zavaró és ez normális is,erre tekintettel kell lenni.Az fura hogy logó dák óval ott mászkál valaki a mutter előtt.Véletlen összetalálkozások,rányitások előfordulnak,de az más.


Az apa is segít a lányát amikor kicsi tisztába tenni de most hogy nézne ki hogy egy 14-18 éves lányhoz bemászkálna a vaterja?


A test meg folyamatosan változik,csecsemőt,ovis gyereket sem lehet kamaszhoz,majd később felnőtthöz hasonlítani.

2015. aug. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
23! persze hogy lógnak a herék de nem érted a mondanivalóm,de hiába egyneműekről van szó,ez attól bizarr hogy így aludj mindenki előtt.Alvás közben mindenféle pózt felvesz az ember és azért az hogy ezt mêg ki tudja hány ember nézze ez az.
2015. aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

21, 23: A takaró kicsit más mint egy aló. Szerintem... bizarr dolgot pedig nem látok benne. Barátokról van szó, akikkel szinte óvodás korunk óta ismerjük egymást. Nincs mit szégyellni egymás előtt. edzés után az öltözőben sem magunkat takargatva megyünk el a zuhanyzóba.

A nyaraláson már túl vagyunk. A csapat egyik tagja sem aludt gatyában Sőt, esténként egy kevés piálás után, egyszál brokiban baromkodtunk a kertben és a medencében.

2015. aug. 24. 08:27
 27/35 A kérdező kommentje:
28: gondolom te még a pólódat is elbújva veszed le. Szerencsére nem kell, hogy egyetértsek Veled.
2015. aug. 26. 08:38
 28/35 anonim ***** válasza:
0%

Átöltözni simán átöltözök haver előtt,vagyvelmegyek zuhanyozni,de felnőttkênt nem mászkálok,de gyerekkênt sem tettem egy faro kban mások előtt egész nap,főleg nem fogom őket beledobálni a medencébe és hozzájuk érni véletlenül úgy,mert aki be van állva annál simán előfordul.


De 25 éves felnőttől többet vàrnék,aki így viselkedik minden csak nem felnőtt.Apád,anyád is marha büszek lenne rád,meg tuti azt mondaná felnőttes a viselkedésed.Elég gáznlenne ha 25 évesen apád,anyád is itt tartott volna szellemileg,szerintem ők már gyereket neveltek,nem más mezteln segéd nézegették stb.


4-6 éves kisgyerekek úszógatyába ugrándoznak a kerti medencébe nekik is több eszük van.


Ismerek bőven fiatalokat,korodbelieket is de ennêl mindegyiknek több az esze.


Komoly felnőtt mi?

2015. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

30: honnan veszed a batorságot, hogy a szüleimet leszóld és megkérdőjelezd a szellemi képességeim? Ki vagy Te és mégis mit képzelsz magadról? Milyen jogon kezdesz el barkit, ismeretlenül sértegetni? Fogd vissza magad és inkabb máshol "billentyűzet vitézkedj".

Mindezt kevesbé jólnevelt módon is le tudtam volna írni, de nem süllyedek le arra a szintre, hogy ismeretlenül elkezdjek másokat és felmenőiket sértegetni.

2015. aug. 29. 08:57
 30/35 anonim ***** válasza:
5%

Felmenőidet pont hogy nem sértegettem,azt írtam tutira nem lennének büszkék rád,tuti több eszük volt mint neked.


Nyugodtan kiakadhatsz felnőtt 25 éves emberektől többet várnak el,nem azt hogy egész nap meztelenül mászkáljanak meg így részegen a medencbe,ahol ki tudja milyen módon hülyülnek szórakozzanak,kertbe mászkáljanak.


Sehol sem érett egy 25 éves akinek ez a szórakozás.

Nem hinném hogy a szüleid 25 évesen így szórakoztak.

2015. aug. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!