Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha nem szégyenlős a fiad hány...

Erika39 kérdése:

Ha nem szégyenlős a fiad hány éves koráig ellenőrződ a fürdést?

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell a fürdésen "ellenőrizni"?
2015. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
biztos végigszagolja a gyereket.
2015. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha időben megtanítottad arra ,amire kell,nem kell azt ellenőrizni.Mégis mit néznél meg ? Masztizott e fürdés közben .
2015. jún. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit kell ellenorizni,nem igazan ertem ezt
2015. jún. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem sem nagyon kene ellenorizgetni, de ha nem szegyenlos, es ji a kapcsolatotok, akkor ameddig jonak erzed, de ennzinbizalom azert kijar, de szerintem egz 19 eves korig elmegy
2015. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-os vagyok 10 eves kort akartam
2015. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
felesleges am is az apa feladata ez rész h megtantija kisrácot h mosa meg kuki-t nem az anyáé
2015. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk gond nélkül bejöhet előzetes kopogás után bárki a fürdőbe. Csak lényeg, hogy nem úgy beront hanem előtte kopog és kérdezi hogy bejöhet-e. akkor nincs gond belőle de sosem ellenőrzött senki 16/f
2015. jún. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Az most megint más hogy bekopog mert valamiért be kell jönnie a fürdőbe mert kell neki valami,gondolom nem nézegeti a dákod.


De az hogy előved neki meg húzogasd neki az elég fura lenne már.


Szerintem 8-9 éves korig,max 10 éves korig elmegy,de jobb ha inkább a gyerek szellemi szintjén elmondják hogy fontos azt megmosni mert különben betegség alakulhat ki.Meg jobb ha arra van nevelve a gyerek gyorsan mossa meg magának a fürdéskádba üléskor és aztán utána lehet már játszani.


Nálunk nem volt szokás hogy rámnyissanak,meg ellenőrizgessék.


De kérdésekkel is célirányosan sok mindent meg lehet tudni.Inkább kérdezgetni kellene.


Hány évesról van szó?Meg ha van apja inkább az mászkáljon be hozzá.

2015. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!