Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Stressz Nem vagyok szégyenlős...

Stressz Nem vagyok szégyenlős gyerek, és társaság kedvelő is vagyok, de vannak olyan alkalmak, vagy szituációk, amikor rám tör a stressz és nem értem, hogy miért. Ettől kezd kialakulni egy betegségem, és eléggé zavar. Tudnátok segíteni? 14 F

Figyelt kérdés

2014. márc. 10. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
suliban nem bíztak rád túl sok feladatot ami miatt aggódsz hogy nem tudsz vele végezni ? szüleid nem nyaggatnak a jegyeid miatt ? nincs valami amiről úgy gondolod hogy "nagy gáz van" de félsz szólni bárkinek is ? szerintem ilyesmi dolgok miatt lehet valószínűleg amikor nem is járnak ezek a fejedben akkor a tudatalattid előhozza a stresszt (bár én nem vagyok pszihológus és júliusban leszek 14 de nekem ezektől szokott lenni) nekem úgy múlik el hogy beszélek róla másnak vagy megpróbálok eltekinteni tőle, ettől kicsit megkönnyebülök
2014. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,lehet,hogy az orosz verseny miatt.
2014. márc. 10. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!